اشتیبل یک شرکت خانوادگی موفق در نسل سوم است. این شرکت آلمانی که در سال 1946 توسط ویلهلم اشتیبل تاسیس شده است، از همان ابتدا تمرکز خود را در زمینه تولید و ساخت گیربکس گذاشته است. کیفیت، نوآوری و خدمات به مشتری - از ایده تا محصول نهایی - کلید موفقیت پایدار اشتیبل است. ما طبق سنت نوآور هستیم، اصلی که برای نسل‌ها آن را دنبال کرده‌ایم.

اشتیبل، متخصص در امر راندن - سریع و بسیار منعطف

گیربکس‌های اشتیبل در سراسر جهان در سخت‌ترین شرایط مورد استفاده قرار می گیرند. این برند در زمینه فناوری راندن، تخصص در تکنولوژی انتقال مواد و هیدرولیک سیار به دلیل کیفیت درجه یک مشهور است. از زمان تأسیس آن در سال 1946، فعالیت اصلی شرکت در توسعه و تولید گیربکس برای بیشترین و شدیدترین نیازها متمرکز شده است. اشتیبل خدمات مهندسی سریع و بسیار انعطاف پذیر به ویژه برای هیدرولیک متحرک و صنعت انتقال مواد در حجم بالا ارائه می دهد.

اشتیبل آلمان به عنوان یک شرکت پیشرو در زمینه فن آوری پیشرفته درایو در جهان شناخته می‌شود. این شرکت در حال حاضر با بیش از 260 کارمند، گردش مالی بیش از 48 میلیون یورو دارد. این کمپانی اهمیت ویژه‌ای برای کیفیت، نوآوری و خدمات به مشتری قائل است و از فرایندها و تجهیزات مدرن برای توسعه و تولید محصولات اختصاصی برای مشتریان خاص استفاده می‌کند.

به عنوان یک متخصص در زمینه طراحی جعبه دنده‌های خاص، هدف اشتیبل این است که به مشتریان خود یک راه حل محرک و سفارشی ارائه دهد. گستره‌ی خدمات موجود به طور مداوم توسعه یافته و بهبود می‌یابد. محصولات اشتیبل در هرکجا که بیشترین تقاضا برای این فناوری وجود دارد مورد استفاده قرار می‌گیرند.