مدیریت پروژه

آیا به دنبال خدمات مدیریت پروژه سریع و شفاف هستید؟

شما به عنوان مشتری، دائماً از وضعیت پروژه مطلع می‌شوید و از همه فعالیت‌ها بدون نیاز به سوال خبردار می‌شوید. خدمات مدیریت پروژه ما با نیازهای خاص شما سازگار خواهد بود. این سازگاری‌ها و کل فرآیند کار مبتنی بر سال‌ها تجربه در مدیریت پروژه، مدیریت تحقیق و توسعه (R&D) و پردازش پروژه می‌باشد.

پروژه از چه سازوکاری پیروی می‌کند؟

بسته به نیازهای خاص مشتری یا کارفرما، یک مفهوم پروژه ایجاد می شود، ساختارهای ارتباطی شکل می گیرد و مدارک مناسب تهیه می شود. سازوکارهای مختلف هر چهار هفته بحث می شود و فرایندهای گذشته و آینده خلاصه سازی می‌شوند. ما تلاش داریم در تمام پروژه‌هایمان، مزایای همکاری با ما در پیش زمینه کار قرار داشته باشند. مزایایی که توامان شرکای ما (مشتریان)، تأمین کنندگان و شرکت ما را در بر می‌گیرد و به صرفه جویی در منابع می‌انجامد.

مدیریت حرفه‌ای پروژه به چه درد شما می‌خورد؟

مشتریان ما به طور خاص از یک مزیت نام می‌برند: "ما همیشه می‌دانیم در اشتیبل چه می‌گذرد، حتی اگر اوضاع همیشه طبق برنامه پیش نرود. هرگز انتظار چنین شفافیت اطلاعاتی را نداشتیم".

چیزی که اهمیت دارد این است: افراد مرتبط باید همیشه در جریان امور باشند. طبیعتاً نیازهای مشتری در تمام طول فاز برنامه‌ریزی در نظر گرفته می‌شود.


خدمات مشاوره

مشاوره اولیه قبل از خرید گیربکس

آیا در انتخاب راه‌حل مناسب برای پروژه خود به کمک نیاز دارید؟

از سال‌ها تخصص مشاوره ما در زمینه انتخاب اجزا و مفاهیم درایو بهره ببرید. هدف ما ارائه مفاهیم و راه حل‌هایی است که دقیقاً متناسب با کاربردهای فردی باشد.

چرا باید از خدمات مشاوره اولیه ما استفاده کنید؟

با این کار خطر عدم انتخاب درایو مناسب را به حداقل می‌رسانید و کارآیی و بهینه بودنِ طراحی و مفهوم راه حل‌های درایو خود را افزایش می‌دهید.

چه کاری باید انجام دهید؟

با ما تماس گرفته و سوال یا مشکل پروژه خود را که برای آن راه حل لازم دارید ارسال کنید. تیم‌های شایسته ما در فروش، مهندسی و توسعه، درایو یا سیستم متناسب با نیاز شما را از بین طیف وسیعی از درایوها معرفی می‌کنند. در صورت نیاز به هرگونه منطبق‌سازی، اطلاعات یا ایده‌های مربوطه را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

خدمات مشاوره در محل

آیا می‌خواهید در محل شرکت خود در مورد پروژه با ما مشورت کنید؟

ما می‌توانیم بسته به نیازهای خاص پروژه در صورت لزوم در محل شرکت شما در مورد برنامه و نیازهای شما بحث کنیم و تمام اطلاعات و جزئیات مربوطه را از نزدیک دریافت کنیم. ما یک سرویس مشاوره کارآمد در محل را با تیمی از مشاوران حرفه‌ای از بخشهای فروش، مهندسی و خدمات خود ارائه می‌دهیم که خوشحال خواهند شد مشاوره صحیح مخصوص برنامه خاص شما را ارائه دهند. پس از بررسی دقیق، متعاقباً یک سیستم کاری مناسب در محل پروژه کارفرما یا در محل کار ما انتخاب می شود.

مشاوره در محل چه مزیتی برای شما دارد؟

در هزینه‌ها و منابع صرفه جویی می‌کنید و در کمترین زمان ممکن بدون نیاز به پاسخ دادن به سوالات فراوان، یک کانسپت درایو متناسب با پروژه شما برایتان فراهم می‌شود.

چه کاری باید انجام دهید؟

کافیست از طریق راه‌های ارتباطی معمول برای تعیین تاریخ قرار ملاقات و مشاوره در محل کار با ما تماس بگیرید. ما در کوتاه‌ترین زمان یک تاریخ مناسب و نام مشاور شما را به شما اطلاع خواهیم داد.